
Сифон для умывальника MIX SU-04-A 1 1/4"x32 без выпуска 32*40/50 (MI8181)
94,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- В наличии
- Код: MI8181
+380 (68) 237-31-73
Андрей
- +380 (63) 622-72-91Андрей
- +380 (95) 055-51-81Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIXXUS |
| Цвет | Белый |
| Назначение сифона | Для умывальника |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид изделия | Сифон для раковини колбовий |
| Вихід під пральну машину | Нет |
| Гарантійний період (міс) | 12 |
| Діаметр (мм) | 70 |
| Діаметр випускного отвору (мм) | 32,00 |
| Діаметр випуску (дюйм) | 1 1/4" |
| Діаметр патрубка (відвід) в каналізацію | Відвід гофрована труба (Сильфонна) 40/50 мм |
| Діаметр підключення (дюйм) | 1 1/4 |
| Комплектация | Сифон, гнучка труба 32х40/50 для підключення до каналізації, гайка 32мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Мoдель | SU-04-A |
| Максимальна температура води (°C) | 95 |
| Материал | Базальтопластик |
| Монтажна глибина (мм) | 330-800 |
| Назначение | Для раковины |
| Наявність переливу | Без функції перелива |
| Наявність ревізії для сифону | Так, з ревізією |
| Пропускна здатність (л/хв) | 34,00 |
| Серия | SU-04 |
| Сумісний з донним клапаном | Нет |
| Тип випуску під донний клапан | Без випуску |
| Тип відкриття/закриття зливного отвору | Без закриття |
| Тип изделия | Сифони для раковини |
| Тип монтажа | Прихований на зливний отвір раковини |
| Торгова марка | MIX |
- Цена: 94,20 ₴

