
Змішувач для умивальника Santan KEVON CHIC 81NC8123 Black з донним клапаном
9 040,08 ₴
- В наличии
- Код: 0742011035
+380 (68) 237-31-73
Андрей
- +380 (63) 622-72-91Андрей
- +380 (95) 055-51-81Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для умивальника Santan KEVON CHIC 81NC8123 Black з автоматичним донним клапаном 1"1/4, гнучке підведення 35 см.
Конструкція: фіксований вилив.
Тип підведення: гнучка 1/2".
Кількість монтажних отворів: 1.
Механізм: керамічний картридж.
Аератор: є.
розміри:
Довжина виливу 119 мм.
Висота виливу 102 мм.
Висота змішувача 156 мм.
Тип змішувача: Одноважільний
Тип установки: Горизонтальний
Колір: темно-синій
Матеріал: латунь
Гаратія на корпус: 5 років
Гарантія на комплектуючі змішувача: 2 роки
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал | Латунь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 121 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Висота струменя | 102 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина підводки | 350 мм |
| Донный клапан | є |
| Назначение | Для раковины |
| Подвод воды | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 35 мм |
| Серия | Kevon |
| Тип виливу | литий |
| Тип картриджу | керамічний картридж |
| Тип установки | вертикальний |
| Форма излива | Г - вилив |
- Цена: 9 040,08 ₴

